Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > DVD a Blu-ray přehrávače > DVD přehrávače >

Hyundai DV-2-H 478 DU černý

Hyundai DV-2-H 478 DU černý

Cena:

999 Kč

Koupit za 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Hyundai DV-2-H 478 DU černý: Multimediální přehrávač Hyundai DV2H478DU nabízí široké spektrum funkcí a možností přehrávání. V diskové mechanice snadno přehrajete DVD-R/RW disky, ale také CD-R a CD-RW disky. Pro přehrávání lze využít také čelního USB vstupu pro Flash Disky. Přehrávač nemá potíže s přehráváním souborů ve formátu MP3, WMA, JPG, AVI, MPG, DivX 4.x, 5.x a vyšší, Xvid. Předinstalovaný Subtitle Manager poslouží ke změně vzhledu zobrazovaných titulků. Samozřejmostí je podpora českých znaků v titulcích. Pro připojení přehrávače k televizoru je na výběr celá řada konektorů. Majitelé moderních televizorů jistě ocení možnost propojení prostřednictvím HDMI konektoru. Chcete-li přehrávač využívat ve spojení se starším typem televizoru, máte na výběr z komponentního video výstupu (Y, Pb, Pr), SCART konektoru nebo digitálního koaxiálního audio výstupu a kompozitního video výstupu. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Hyundai DV-2-H 478 DU černý - popis

nahoru

Multimediální přehrávač Hyundai DV2H478DU nabízí široké spektrum funkcí a možností přehrávání. V diskové mechanice snadno přehrajete DVD-R/RW disky, ale také CD-R a CD-RW disky. Pro přehrávání lze využít také čelního USB vstupu pro Flash Disky. Přehrávač nemá potíže s přehráváním souborů ve formátu MP3, WMA, JPG, AVI, MPG, DivX 4.x, 5.x a vyšší, Xvid. Předinstalovaný Subtitle Manager poslouží ke změně vzhledu zobrazovaných titulků. Samozřejmostí je podpora českých znaků v titulcích. Pro připojení přehrávače k televizoru je na výběr celá řada konektorů. Majitelé moderních televizorů jistě ocení možnost propojení prostřednictvím HDMI konektoru. Chcete-li přehrávač využívat ve spojení se starším typem televizoru, máte na výběr z komponentního video výstupu (Y, Pb, Pr), SCART konektoru nebo digitálního koaxiálního audio výstupu a kompozitního video výstupu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hyundai DV-2-H 478 DU černý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přenosné DVD přehrávače nebo Blu-ray přehrávače, DVD rekordéry.

Nejlevnější Hyundai DV-2-H 478 DU černý akční ceny - Levné Hyundai DV-2-H 478 DU černý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hyundai DV-2-H 478 DU černý stojí 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hyundai DV-2-H 478 DU černý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD přehrávače.

Hyundai DV-2-H 478 DU černý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;