Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > DVD a Blu-ray přehrávače > DVD přehrávače >

Hyundai DV-5-H 935 černý

Hyundai DV-5-H 935 černý

Cena:

1 099 Kč

Koupit za 1 099 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Hyundai DV-5-H 935 černý: DVD přehrávač Hyundai DV5H935 je přístroj, který přehraje naprosto všechno! Zvládá disky CD, CD-R/RW, DVD, DVD±R/RW. Přehrává hudební formáty MP3 a WMA, zobrazí obrázky JPG, rozumí si se Super Video CD i s Video CD, zvládne klasické DVD video i DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší a Xvid. K videu se váže podpora českých DivX titulků se Subtitles Managerem, cože je možnost volby vzhledu titulků. Integrován je dekóder Dolby Digital 5.1ch a obraz umožňuje progresivní skenování. České, slovenské a polské OSD menu s funkcemi zoom-in, zoom-out a rodičovským zámkem. Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3 zaručí vždy nezdeformovanou podívanou. Konektory k připojení jsou od HDMI, kompozitního výstupu přes komponentní výstup Y, Pb, Pr, S-Video výstup a SCART po 5.1 zvukový výstup a Audio koaxiální výstup. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Hyundai DV-5-H 935 černý - popis

nahoru

DVD přehrávač Hyundai DV5H935 je přístroj, který přehraje naprosto všechno! Zvládá disky CD, CD-R/RW, DVD, DVD±R/RW. Přehrává hudební formáty MP3 a WMA, zobrazí obrázky JPG, rozumí si se Super Video CD i s Video CD, zvládne klasické DVD video i DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší a Xvid. K videu se váže podpora českých DivX titulků se Subtitles Managerem, cože je možnost volby vzhledu titulků. Integrován je dekóder Dolby Digital 5.1ch a obraz umožňuje progresivní skenování. České, slovenské a polské OSD menu s funkcemi zoom-in, zoom-out a rodičovským zámkem. Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3 zaručí vždy nezdeformovanou podívanou. Konektory k připojení jsou od HDMI, kompozitního výstupu přes komponentní výstup Y, Pb, Pr, S-Video výstup a SCART po 5.1 zvukový výstup a Audio koaxiální výstup.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hyundai DV-5-H 935 černý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přenosné DVD přehrávače nebo Blu-ray přehrávače, DVD rekordéry.

Nejlevnější Hyundai DV-5-H 935 černý akční ceny - Levné Hyundai DV-5-H 935 černý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hyundai DV-5-H 935 černý stojí 1 099 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hyundai DV-5-H 935 černý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD přehrávače.

Hyundai DV-5-H 935 černý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;