Philips DVP2880

Cena produktu Philips DVP2880 není známa.

 

Popis produktu Philips DVP2880: DVD přehrávač Philips DVP2850/58 DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2880/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů ... > více informací


Philips DVP2880 - popis

nahoru

DVD přehrávač Philips DVP2850/58
DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2880/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů přehrát prakticky každý disk. Je vybaven kvalitním převodníkem pro zpracování videa s ostrým a přirozeným obrazem a funkcí CinemaPlus pro lepší, ostřejší a čistší obraz. S připojením USB snadno přehrajete média z jednotek USB Flash a s převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou FullHD získáte ostřejší obraz.
Optická jednotka ProReader
Jednotka ProReader vám umožňuje, abyste si filmy a videa užívali bez starostí. I když jsou na starých discích šmouhy či škrábance, můžete si být jisti, že se přehrají celé od začátku až do konce – bez jakékoli známky, že by byly poškozené. Jednotka ProReader využívá nejmodernější technologii, aby slabé analogové signály převedla na silné digitální, přičemž získává údaje umožňující bezproblémové přehrání ne zrovna dokonalých disků.
Dodejte své sbírce DVD ostřejší obraz
Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou vysokému rozlišení 1080p pro ostřejší, živější a křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v plném vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Video s nižší kvalitou obrazu bude vypadat i na velkém televizoru dobře.
Praktické funkce
Funkce CinemaPlus optimalizuje celkovou ostrost a barevnou stabilitu zkoumáním každého pixelu v každém snímku a inteligentním algoritmem nastaví ideální hodnoty pro nejostřejší obraz. Funkce přizpůsobení velikosti obrazovky zajistí, že obraz vyplní celou obrazovku je skvělá pro stále optimální sledování. Přehrávači nechybí ani certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX. Funkce EasyLink slouží k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače.
Klíčové vlastnosti
DVD přehrávač Philips DVP2880/58 přehrává média typu CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD R/−RW, Kodak Picture Disc, Standard SVCD, Disk VCD a také obsah USB paměťových jednotek. O zpracování obrazu se stará kvalitní digitálně analogový převodník 12 bit/108 MHz. Z konektorové výbavy je k dispozici přední port USB 2.0 a zadní analogový audio výstup levý/pravý, výstup kompozitního videa (CVBS), digitální výstup pro koaxiální kabel, výstup HDMI. Rozměry přehrávače jsou 270 x 37,5 x 201 mm při hmotnosti 1 kg. Výrobce dále uvádí spotřebu pod 11W za provozu a pod 0.5W v pohotovostním režimu.

Parametry
Podporovaná média: CD, DVD

Typ přehrávače: Stolní
Konektory
HDMI: Ano

USB: Ano

Rozměry
Barva: černá

Formáty
Video komprese: DivX, MPEG2

Audio formáty: MP3, WMA

Výrobce Philips
DivX
Informace o parametru DivX
Ano
USB port Ano
HDMI výstup Ano

Jak vybrat DVD přehrávač

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips DVP2880 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přenosné DVD přehrávače nebo Blu-ray přehrávače, DVD rekordéry.

Nejlevnější Philips DVP2880 akční ceny - Levné Philips DVP2880

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Philips DVP2880 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Philips DVP2880 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD přehrávače.


Zkuste také...

Philips DVP2850