Panasonic DVD-S53E

Cena produktu Panasonic DVD-S53E není známa.

 

Popis produktu Panasonic DVD-S53E: Tenký DVD přehrávač (pouze 43 mm) s podporou Multiformátu. Univerzálnost formátu RAM ocení především ti, kteří pracují s obrazem a zvukem prostřednictvím PC nebo jiných AV přístrojů. Dekodéry Dolb...  Více informací


Panasonic DVD-S53E - popis

Tenký DVD přehrávač (pouze 43 mm) s podporou Multiformátu. Univerzálnost formátu RAM ocení především ti, kteří pracují s obrazem a zvukem prostřednictvím PC nebo jiných AV přístrojů. Dekodéry Dolby Digital a DTS jsou integrovány do přístroje s analogovým výstupem 2.0. Digitální koaxiální výstup zvyšuje možnosti připojení k AV receiverům v té nejvyšší kvalitě. Vysokou kvalitu audio a video přenosu bez komprimace a v digitální kvalitě (nejen přenos, ale i zpracování signálu) zabezpečí unikátní technologie HDMI (High Definition Multimedia Interface). I méně kvalitní obraz je přepočítávan na kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení 1080p prostřednictvím konverzní funkce signálu.

Výrobce Panasonic
HDMI výstup Ano

Panasonic DVD-S53E - recenze

S53

Lešek Korzeniowski
20.12.2007 - 21:16:05

Je super vřele doporučuji

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panasonic DVD-S53E užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přenosné DVD přehrávače nebo Blu-ray přehrávače, DVD rekordéry.