Panasonic DVD-S99EG

Cena produktu Panasonic DVD-S99EG není známa.

 

Popis produktu Panasonic DVD-S99EG: Tenký DVD přehrávač (pouze 59 mm) s podporou Multiformátu. Vyniká vysoce kvalitním D/A převodníkem 216MHz/12-bit. Univerzálnost formátu HighMAT ocení především ti, kteří pracují s obrazem a zvukem...  Více informací


Panasonic DVD-S99EG - popis

Tenký DVD přehrávač (pouze 59 mm) s podporou Multiformátu. Vyniká vysoce kvalitním D/A převodníkem 216MHz/12-bit. Univerzálnost formátu HighMAT ocení především ti, kteří pracují s obrazem a zvukem prostřednictvím PC nebo jiných AV přístrojů. Dekodéry Dolby Digital a DTS jsou integrovány do přístroje s analogovým výstupem 5.1. Digitální optický a koaxiální výstup zvyšuje možnosti připojení k AV receiverům v té nejvyšší kvalitě. Vysokou kvalitu audio a video přenosu bez komprimace a v digitální kvalitě (nejen přenos, ale i zpracování signálu) zabezpečí unikátní technologie HDMI (High Definition Multimedia Interface).

Výrobce Panasonic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panasonic DVD-S99EG užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přenosné DVD přehrávače nebo Blu-ray přehrávače, DVD rekordéry.